Щодня

10:00 - 20:00

Натисніть на значок Вашого месенджера

для безкоштовного дзвінка або онлайн оцінки

Київ +38 (068) 608-61-63

Щодня 10:00 - 20:00

рейтинг онлайн-годин

Прикріпіть фото продукту Защита от автоматического заполнения CAPTCHA Подтвердите, что вы не робот*:

Ви можете швидко визначити вартість своїх швейцарських годин. використовуючи службу оцінювання в режимі он-лайн з подальшою покупкою.

Ми надаємо інформацію про вартість годин та наданих послуг якнайшвидше. Оцінку проводять кваліфіковані фахівці в Росії район елітного швейцарського годинника.

Годинник ломбарду "Преміум" пропонує вигідні ціни на покупку швейцарських годинників.

Відгуки

Ольга

В вашому ломбарді їх оцінили в адекватну суму, гроші видали швидко. Забрав їх, як і планувалося, переплата вийшла не більше, ніж прописали в договорі. Стан годин було таке ж, як і коли я їх здавав.

Оцініть годинник онлайн

Ми готові купувати нові й уживані продукти від відомих мануфактур: Cartier, Franck Muller, Rolex, IWC, A. Lange & Sohne, OMEGA, Vacheron Constantin, Breguet і т. д. Це з бренду, а також популярність колекції і сама модель залежить від результатів вашої хронометра оцінки.

Інші значення також впливають на вартість товару в ломбарді:

елітний ломбард

Продаж швейцарських годин є елітним аксесуаром, призначеним не тільки для визначення часу, але й для підтвердження його високої позиції в суспільстві. Дорогі години без зайвих слів дають смаки та уподобання їх власника. Досягнувши певного рівня розвитку та бізнесу, людина прагне оточити себе самими якісними та витонченими об'єктами.

Що стосується швейцарських годин, то це захоплення генієм людства в області механіки і тонкої ручної роботи. Дизайн наручних годин дуже різноманітний. Центр Преміум представляє у каталозі швейцарських годин різних моделей - від трирівневих таймерів до складних зразків з хронографом, турбійонами, безстроковими календарними або репертуарними функціями.

Швейцарські фабрики, що прагнуть до відтворення та точності, виробляють годинники з надтонкими тілами та механізмами. Калібр отримав сертифікат Хронометра COSC і стає власником престижної Женевської печатки.