Щодня

10:00 - 20:00

Натисніть на значок Вашого месенджера

для безкоштовного дзвінка або онлайн оцінки

Київ +38 (068) 608-61-63

Щодня 10:00 - 20:00

Сервіс швейцарських годинників

Ми готові купувати нові і вживані товари від відомих мануфактур: Cartier, Franck Muller, Rolex, IWC, A. Lange & Sohne, OMEGA, Vacheron Constantin, Breguet та ін. Це з торгової марки, а також популярність колекції. Сама модель залежить від оцінки вашого хронометра.

Крім того, на вартість продукту в ломбарі годинника впливають інші фактори:

Тепер на полицях можна побачити різні моделі сталі, який може досягти діаметром 26 мм і 40 мм.

елітний ломбард

Продаж швейцарських годин - елітна фурнітура, призначена не тільки для визначення часу, але й для встановлення їх високого положення в суспільстві. Дорогі годинники без додаткових слів дають смаки та уподобання їх власника. Досягнувши певного рівня розвитку та бізнесу, людина прагне оточити себе самими якісними та вишуканими предметами.

Що стосується швейцарських годин - це захоплення генієм людства в області механіки і тонкої ручної роботи. Дизайн наручних годинників дуже різноманітний. Преміум годинник Центр представляє різні моделі в швейцарському каталозі годинників - від тривимірних часових марок до складних копій з хронографом, турбійоном, безстроковим календарем або повторювачем функцій.

У пошуках та точності швейцарські мануфактури виробляють годинники з ультратонкими футлярами та механізмами. Калібру отримали сертифікат хронометра COSC та стали власниками престижного марку Женеви.

таблиця

1 стовпець 2 стовпця 3 стовпець 4 стовпець 5 стовпець 6 стовпець
1 рядок 2 рядка 3 рядка 4 рядка 5 рядків 6 рядків
1 рядок 2 рядка 3 рядка 4 рядка 5 рядків 6 рядків
1 рядок 2 рядка 3 рядка 4 рядка 5 рядків 6 рядків
1 рядок 2 рядка 3 рядка 4 рядка 5 рядків 6 рядків